Wznowienie książki Commando.pl w wersji elektronicznej

10.01.2015

W 2007 roku Wydawnictwo Jeden Świat wydało książkę autorstwa Jaroslawa Rybaka pt.”COMMANDO.PL Nieznana historia 62.Kompanii Specjalnej Wojska Polskiego”

Dzisiaj autor chciałby wznowić wydanie naszej książki w wersji ebook\elektronicznej\. W odróżnieniu od wersji papierowej, ebok może zawierać kilkaset zdjęć kolorowych,dobrej jakości więcej niż obecnie. Wygodny i przejrzysty podział tematyczny może zostać utrzymany w obecnej formie lub poszerzony.

Zatem zwracamy sie do wszystkich,którzy wyłapali błędy lub nieścisłości w wydaniu papierowym o przesłanie zmian z zaznaczeniem strony,na której ma być dokonana zmiana. Jezeli chciałbyś aby jakiś temat został poszerzony lub znalazła sie w nim nowa historia lub zdjęcie,które do tej pory nigdzie nie było publikowane też istnieje taka możliwość. Autor książki jest otwarty na wszelkie zmiany i propozycje. Będzie możliwość spotkania się i opisania twojej historii. Na wszelkie propozycje zmian czekamy do 20.02.2015r. Propozycje proszę zamieszczać na 62kscommando@wp.pl  

Współpraca