Szkoła Września 2014r.

06.03.2014

28 lutego 2014r. Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących obchodził 30-lecie Dowódca nadania imienia patrona cheap nba jerseys gen. WO?P bryg. dr. Romana Abrahama. W uroczystościach wzięła udział 17 Wielkopolska Brygada Zmechanizowana z Międzyrzecza pod dowództwem płk dypl. Zenona Brzuszko. Po uroczystym przemarszu ulicami Wrześni w cheap jerseys asyście orkiestry Reprezentacyjnej Sił Powietrznych z Poznania, odbyła / się uroczystość na cmentarzu, gdzie przy licznym udziale pocztów sztandarowych i wielu delegacji i zaproszonych cheap nfl jerseys gości, złożono wieńce i kwiaty. Odczytano Apel Poległych i oddano salwę honorową.

W tej podniosłej uroczystości uczestniczył cheap jerseys poczet sztandarowy 62KS Commando wraz z delegacją. Ze szkołą we Wrześni mamy podpisane porozumienie Батько o współpracy i poprzez udział młodzieży w obozach i zawodach w Bolesławcu, młodzież Niespodziewane może się rozwijać i realizować swoje marzenia. Za zajęcia pierwszego miejsca AngularJS,实现contenteditable的双向绑定 w konkursie historycznym „Gen. bryg. dr. Roman Abraham i dzieje polskiej kawalerii”, ufundowaliśmy nagrodę.

http://wrzesnia.info.pl/tematyczne/oswiata/item/4377-galeria-wideo

http://nowawrzesnia.pl/index.php/aktualnosci/item/863-huczne-obchody-dnia-patrona-galeria

http://wrzesnia.naszemiasto.pl/artykul/galeria/30-rocznica-nadania-imienia-zstio-zdjecia,2180282,t,id.html#f9b563af97a02463,1,3,5

 

Galeria Zdjęć

Współpraca