Porozumienie o współpracy z JW Agat

07.04.2015

 24.03.2015r. na terenie gliwickiej Jednostki Wojskowej Agat, 3-osobowa delegacjia naszego stowarzyszenia, uczestniczyła w spotkaniu z Dowódcą Operacyjnym Rodzajów Sił Zbrojnych, gen. broni Markiem Tomaszyckim i Inspektorem Wojsk Specjalnych, gen. dyw. Piotrem Patalongiem. Jednym z punktów bogatego programu tej wizyty był imponujący pokaz działań szturmowych, w profesjonalnym wykonaniu, podwładnych płk. Sławomira Drumowicza. Po pokazie, odbyło się podpisanie umowy o współpracy „Commando” z JWA. Jednostka Wojskowa Agat jest  szóstą jednostką podległą MON ,z którą nasze stowarzyszenie podpisało umowę o współpracy, wcześniej podpisaliśmy między innymi z 10 BKP, 34 BKP, 11LDP, 23 ŚPA, Ośrodkiem Szkolenia Straży Granicznej w Lubaniu, oraz WKU Bolesławiec Na zakończenie spotkania decyzją Kapituły przybyłych Generałów uhonorowano złotymi Odznakami  45-lecia 62. KS”Commando”.

ZDJĘCIA

Współpraca