19.04.2026
18 kwietnia 2026 r. w walce o Puchar Polski WKA zawodnicy Akademii Sztuk Walki Snake, objęci patronatem przez nasze stowarzyszenie, wywalczyli 16 złotych, 12 srebrnych i 4 brązowe medale. Olbrzymi sukces młodzieży oraz trenera Leszka Sołka, członka naszego stowarzyszenia. Wszystkim składamy olbrzymie gratulacje.
62 KS COMMANDO






